+420 773 677 076 PO - PÁ 8.00 - 20.00 hod

Reklamácia a vrátenie tovaru

Vybavenie reklamácie

 • Žiadosť o reklamácii vrátane jej dôvodu nám pošlite emailom info@galamodino.cz alebo zavolajte na +420 773 677 076. Nezabudnite uviesť číslo svojej objednávky. Pre urýchlenie reklamácie pripojte prosím fotografiu reklamovaného tovaru a kópiu dokladu o kúpe (faktúry).
   
 • Po preukázaní vady Vám bude zaslaný e-mailom štítok pre označenie balíka. Do balíka priložte vyplnený Reklamačný list (pdf)
   
 • Nakoniec na balík nalepte samolepiaci štítok, ktorý ste od nás dostali a odovzdajte na ktorejkoľvek pobočke Zásilkovna. Tovar nezasielajte na dobierku. Využite prosím prepravcu uvedeného na nálepke. Viac o podmienkach odstúpenia od kúpnej zmluvy čítajte v obchodných podmienkach.
   

                                                                            

Vrátenie tovaru (odstúpenie od kúpnej zmluvy)

 • Žiadosť o vrátenie tovaru v zákonnej lehote 14 dní nám bola jeho dĺžka emailom alebo telefonicky. Nezabudnite uviesť číslo svojej objednávky.
   
 • Tovar je možné vrátiť iba neporušené a v originálnom obale. Do balíka priložte vyplnené Odstúpenie od kúpnej zmluvy.
   
 • Tovar nezasielajte na dobierku. Finančná čiastka Vám bude vrátená najneskôr do 14 dní. Do formulára Odstúpenie od kúpnej zmluvy nezabudnite uviesť číslo účtu pre vrátenie finančných prostriedkov.

 

Chcete sa niečo spýtať? Napíšte nám.

Meno:
E-mail:
Text:
ANTISPAM: 6 + 4 =Aby ste u Galamodino nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie 

Súhlasím