+420 773 677 076 PO - PÁ 8.00 - 20.00 hod

Reklamácia a vrátenie tovaru

Vybavenie reklamácie

 • Žiadosť o reklamácii vrátane jej dôvodu nám pošlite emailom info@galamodino.cz alebo zavolajte na +420 773 677 076. Nezabudnite uviesť číslo svojej objednávky. Pre urýchlenie reklamácie pripojte prosím fotografiu reklamovaného tovaru a kópiu dokladu o kúpe (faktúry).
   
 • Po preukázaní vady Vám bude zaslaný e-mailom štítok pre označenie balíka. Do balíka priložte vyplnený Reklamačný list (pdf)
   
 • Nakoniec na balík nalepte samolepiaci štítok, ktorý ste od nás dostali a odovzdajte na ktorejkoľvek pobočke Zásilkovna. Tovar nezasielajte na dobierku. Využite prosím prepravcu uvedeného na nálepke. Viac o podmienkach odstúpenia od kúpnej zmluvy čítajte v obchodných podmienkach.
   

                                                                            

Vrátenie tovaru (odstúpenie od kúpnej zmluvy)

 • Žiadosť o vrátenie tovaru v zákonnej lehote 14 dní nám bola jeho dĺžka emailom alebo telefonicky. Nezabudnite uviesť číslo svojej objednávky.
   
 • Tovar je možné vrátiť iba neporušené a v originálnom obale. Do balíka priložte vyplnené Odstúpenie od kúpnej zmluvy.
   
 • Tovar nezasielajte na dobierku. Finančná čiastka Vám bude vrátená najneskôr do 14 dní. Do formulára Odstúpenie od kúpnej zmluvy nezabudnite uviesť číslo účtu pre vrátenie finančných prostriedkov.

 

Aby ste u Galamodino nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie 

Súhlasím

X