+420 773 677 076 PO - PÁ 8.00 - 20.00 hod

Galamodino.sk

Dôraz na detail

Šaty robia človeka, to je pravda odveká ! Spoločenské oblečenie musí byť čo najlepšie zladené a pôsobiť vždy pokojným a serióznym dojmom. Správne oblečenie vhodné pre danú príležitosť určuje štýl a osobnosť človeka. Správny výber a farebná kombinácia Vám môže poskytnúť rozhodujúcu výhodu oproti konkurentom pri voľbe povolania alebo pri vedení obchodných rokovaní. Preto je dôležité klásť vždy dôraz na každý detail pri výbere vhodného odevu. 

Pohodlný a bezpečný nákup na internete

Náš e-shop sme navrhli tak, aby Vaše nakupovanie bol príjemný zážitok, a stále pracujeme na jeho vylepšovaní. Preto sme radi za každú Vašu pripomienku a názor.


Prečo by ste mali nakúpiť práve v našom e-shope:

  • 1800 produktov skladom (objednávky ihneď expedujeme)
  • Všetok tovar je so zárukou
  • Nakupovanie s nami je bezpečné (SSL certifikát)
  • E-shop overený zákazníkmi

 

Naši zákazníci sú s nami spokojní a tiež sa na nás spoliehajú. Staňte sa našimi zákazníkmi a vyberte si napríklad z novej kolekcie košieľ a kravát. Našu ponuku neustále rozširujeme.

O nás

Náš internetový obchod pôsobí na slovenskom trhu, spoločne so svojou sestrou Galamodino.CZ, od roku roku 2008. Od tej doby sme získali veľa zákazníkov, ktorí sa môžu spoľahnúť na naše služby. V súčasnej dobe sme rozšírili predaj na území Nemecka a Rakúska.

Zamestnanci www.galamodino.sk sú presvedčení, že úspech je založený na dôvere a spokojnosti zákazníkov. To je dôvod, prečo kladieme veľký dôraz na profesionalitu a zdvorilosť v kontakte so zákazníkmi. Trvalá spokojnosť našich zákazníkov je pre nás dôležitejšia ako rýchly zisk.

 

Prajeme vám šťastné nakupovanie v našom internetovom obchode !

 

Chcete sa niečo spýtať? Napíšte nám.

Meno:
E-mail:
Text:
3 + 8 =Aby ste u Galamodino nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie 

Súhlasím

X